Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Fields
bs: Polja

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
