Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Display
ja: 表示

en: Fields
ja: フィールド

en: Breadcrumb settings
ja: パンくずの設定

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Fields settings
ja: フィールドの設定

en: Set breadcrumb
ja: パンくずを設定

en: Manage display
ja: 表示管理
