Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
