Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt
