Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
