Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Display
be: Паказ

en: Fields
be: Палі

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Menu name
be: Назва меню

en: Manage display
be: Кіраваць паказам
