Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
