Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Display
cy: Dangos

en: Fields
cy: Meysydd

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
