Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
