Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
