Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
