Power Menu (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Display
uk: Показ

en: Fields
uk: Поля

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Set breadcrumb
uk: Установити навігаційну панель

en: Menu Path
uk: Шлях у меню

en: Handlers
uk: Обробники

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника
