Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display
gl: Visualización

en: Fields
gl: Campos

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización
