Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Display
id: Tampilan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Manage fields
id: Kelola bidang

en: Menu name
id: Nama menu

en: Manage display
id: Kelola tampilan
