Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Display
ru: Отображение

en: Fields
ru: Поля

en: Breadcrumb settings
ru: Настройки хлебных крошек

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Menu name
ru: Название меню

en: Set breadcrumb
ru: Установить навигационную панель

en: Manage display
ru: Управление отображением
