Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
