Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Menu name
sl: Ime menija
