Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu name
sq: Emri i menusë
