Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu name
sr: Назив менија
