Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
