Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
