Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Display
fi: Näyttö

en: Fields
fi: Kentät

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Set breadcrumb
fi: Aseta muropolku

en: Handlers
fi: Käsittelijät

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää
