Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Display
fa: نمایش

en: Fields
fa: میدانها

en: Manage fields
fa: اداره میدان‌ها

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Manage display
fa: اداره نمایش
