Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله
