Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit
