Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Display
te: చూపు

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
