Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Display
tr: Gösterim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Manage display
tr: Görünümü yönet
