Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Breadcrumb settings
da: Indstillinger for brødkrummer

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Menu name
da: Navn

en: Set breadcrumb
da: Angiv brødkrumme

en: Handlers
da: Behandlere

en: Manage display
da: Håndtér visning
