Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon
