Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
