Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Display
mr: दाखवा
