Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
