Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Display
nl: Weergeven

en: Fields
nl: Velden

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Node plugin
nl: Node-plugin

en: Taxonomy plugin
nl: Taxonomie-plugin

en: Handler settings
nl: Instellingen voor handler
