Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Display
sk: Zobraziť

en: Fields
sk: Polia

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie
