Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Display
sv: Visa

en: Fields
sv: Fält

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Set breadcrumb
sv: Ange länkstig

en: Manage display
sv: Hantera visning
