Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings
