Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Display
cs: Zobrazit

en: Fields
cs: Pole

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Menu name
cs: Název menu

en: Manage display
cs: Správa zobrazení
