Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
