Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Menu name
is: Navn á valmynd
