Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
