Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
