Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
