Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ
