Power Menu (7.x-2.0-beta5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Fields
pl: Pola

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Set breadcrumb
pl: Ustaw ścieżkę nawigacyjną

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem
