Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: Fields
az: Sahələr

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
