Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Display
it: Visualizzazione

en: Fields
it: Campi

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Set breadcrumb
it: Impostazione breadcrumb

en: Manage display
it: Gestione visualizzazione
