Power Menu (7.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Fields
ka: ველები

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
