Power Menu (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Display
lt: Rodymas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai
