Power Menu (7.x-2.0-beta4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Display
ro: Afișaj

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul
