Power Reviews (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Locale
bg: Език

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Select
bg: Избери

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
